Eliminacje do VI Powiatowego Konkursu Kawiarenki Piosenki Polskiej 30 października

Dodane: 2020-10-07

Stowarzyszenie "Dworek Polski" zaprasza młodzież klas VI – VIII szkół podstawowych oraz szkół ponadpodstawowych do udziału w eliminacjach do VI Powiatowego Konkursu Kawiarenki Piosenki Polskiej. Odbędą się 30.10.2020 roku o godz. 10.00 w sali widowiskowej ChCK.

Uczestnicy, którzy już mieli okazje zaprezentować się w poprzednich edycjach konkursu, z pewnością wiedzą, że to niezwykła przygoda z przedwojenną piosenką rozrywkową, ale też okazja do podszlifowania swoich umiejętności i poszerzenia horyzontów, co zapewnia ciekawa formuła warsztatów organizowanych w formie spotkania z nauczycielem emisji głosu oraz wyjazdu na spektakl muzyczny.

Wszystkich, którzy chcieliby przeżyć swoją niepowtarzalną przygodę z repertuarem piosenki lat 20 i 30 XX wieku, przenosząc się również  w klimat tamtych czasów, serdecznie zapraszamy do udziału. Zachęcamy do wyboru mniej znanych piosenek tego okresu. Wokaliści, którzy prezentują się w konkursie po raz kolejny, powinni przygotować nowe piosenki. Załączona lista piosenek stanowi jedynie pomoc dla uczestników konkursu. Organizator służy pomocą w przygotowaniu podkładu muzycznego do wybranych przez uczestników utworów.

By wziąć udział w konkursie należy nadesłać skan lub zdjęcie wypełnionej karty zgłoszenia oraz podpisanej klauzuli RODO do dnia 20 października 2020 r. na adres mailowy: anna.piekarska@autograf.pl. Niezbędne dokumenty do pobrania znajdują się tutaj: Regulamin KonkursuKarta uczestnika konkursu;   

Tagi: