Przytulisko prosi o wsparcie finansowe na zakup bud dla psów

Dodane: 2020-10-20

"Chojnickie Stowarzyszenie Miłośników Zwierząt w Chojnicach, w związku ze zbliżającym się dużymi krokami sezonem zimowym, podjęło się realizacji wymiany swoim podopiecznym wszystkim bud na nowe.

Udało nam się znaleźć producenta, który wykona odpowiednie budy według naszych potrzeb i w dobrej ofercie cenowej. Obecne budy, które mamy, są już wyeksploatowane i nie spełniają swoich funkcji. W ostatnim czasie wykonaliśmy modernizację sporej części kojców, wybudowaliśmy także nowe. Powstał magazyn żywności, w chwili obecnej przygotowujemy się do oddania do użytku dwóch nowych wybiegów dla psów. Staramy się w miarę naszych możliwości, poza dobrą opieką, zapewnić zwierzętom bezdomnym godne warunki. Jednak bez wsparcia z zewnątrz nie jesteśmy w stanie zrealizować celu, jaki sobie wyznaczyliśmy, dlatego zwracamy się z ogromną prośbą do wszystkich ludzi dobrego serca o pomoc w realizacji naszych planów.

Potrzebujemy 120 bud, na część z nich mamy już sponsorów, jednak to wciąż jeszcze za mało. Koszt małej budy 400 zł, średniej 430 zł, dużej 480 zł. Jeżeli zechcieliby Państwo wesprzeć nas i sfinansować zakup jednej, dwóch bądź większej ilości bud, bylibyśmy bardzo wdzięczni. Cieszymy się z każdej otrzymanej pomocy. WIERZYMY, że małymi kroczkami uda nam się zrealizować zamierzony cel, bo w jedności siła. 

Nie robimy tego dla siebie, robimy to dla zwierząt, które nie mają nikogo prócz nas i dlatego staramy się im wynagrodzić troską i miłością nieszczęście jakie zgotował im los.
Dla nas zwierzęta niechciane, porzucone i niekochane są najważniejsze. Prosimy o udostępnienia. Z góry bardzo dziękujemy za okazaną pomoc."

Tekst i zdjęcie - Chojnickie Stowarzyszenie Miłośników Zwierząt w Chojnicach. Na zdjęciu budy, które zakupili pierwsi darczyńcy: Miejskie Wodociągi sp. z o.o. oraz Urząd Gminy w Chojnicach.

Tagi: