Żółto-biało-czerwone serca dla Olusia

Dodane: 2020-11-20

"Przed bramą główną Stadionu Miejskiego Chojniczanka 1930 stanęło metalowe serce na nakrętki. I choć metal to tworzywo bardzo trwałe, jesteśmy pewni, że wszyscy, którzy wrzucą w nie plastikowe nakrętki serca mają wrażliwe i chętne do pomocy. Olek, do którego kierujemy tę zbiórkę, walczy z SMA oraz czasem i potrzebuje właśnie wielu takich serc.

Rodzice Olka czekali na Niego 3 lata. Synek rozwijał się prawidłowo, nic nie wskazywało na to, że niespełna w 8 miesiącu rodzice usłyszą paraliżującą diagnozę. O historii Olka przeczytacie więcej tutaj: https://www.siepomaga.pl/olus-sma. W tej chwili najważniejszy jest czas. Ze względu na warunki podania leku jest go coraz mniej. Dlatego tym bardziej prosimy, nie tylko fanów naszego klubu, ale wszystkich, o jak najszybsze zapełnienie serca nakrętkami. Całkowity dochód ze sprzedaży nakrętek zostanie przeznaczony na leczenie Olka.

Specjalnie podziękowania kierujemy do naszego Partnera – Firmy EMKA, dzięki której wspomniane serce stanęło przy M12. Nasz Platynowy Sponsor od lat angażuje się w pomoc potrzebującym, z czego jesteśmy niesamowicie dumni."

Tekst i zdjęcie - Biuro Prasowe MKS „Chojniczanka 1930” SA

Tagi: