Kolejarz Chojnice pokonał u siebie Santanę Wielki Klincz 2 - 1

Dodane: 2021-05-13

Wczoraj (12.05) zespół Kolejarza Chojnice w meczu A - Klasy pokonał na stadionie przy ul. Lichnowskiej Santanę Wielki Klincz 2-1 (1-0). Transmitowaliśmy pierwszą połowę tego meczu. Tak zrelacjonowano mecz na FB Kolejarza.

W dzisiejszym (12.05) meczu pokonaliśmy czwartą w tabeli Santanę Wielki Klincz 2:1. Pierwsza połowa to zdecydowana przewaga Kolejarza. Brakowało jednak klarownych sytuacji bramkowych. Jedynego gola zdobył Mariusz Jączyński, który strzałem z dystansu pokonał bramkarza Santany.
W drugiej połowie gra się wyrównała. Obie drużyny dążyły do strzelenia gola. I zdobyły po jednym. Najpierw ambitnie walczący goście strzelili gola wyrównującego (głową zdobył go Mateusz Kozikowski), ale kilka minut później bramkę na wagę trzech punktów zdobył - również strzałem z głowy - Tobiasz Sawa.
A już w sobotę hit rundy wiosennej. Na stadionie przy ul. Lichnowskiej spotkają się dwie zdecydowanie najlepsze aktualnie drużyny - Kolejarz i Styna Godziszewo. Obie drużyny dzielą zaledwie dwa punkty w tabeli, ale mają sporą przewagę nad pozostałymi zespołami. Prowadzi Styna - 17 meczów i 46 punktów, Kolejarz jest drugi - 17 meczów i 44 punkty. Trzecie w tabeli KS Skorzewo ma już 9 punktów straty do Kolejarza, a dzisiejszy rywal Santana aż 13.
Już dziś serdecznie zapraszamy na to spotkanie. Początek w sobotę o godz. 16.00.