Amatorzy z Kolejarza Chojnice wygrali na wyjeździe z Gromem Kleszczewo 4-1

Dodane: 2021-06-21

W jednym z ostatnich meczów w A-Klasie Kolejarz Chojnice stracił bramkę, ale amatorzy z tego klubu Gromowi Kleszczewo strzelili cztery gole.

Siedem meczów (w tym jeden walkower) oraz 75 minut - tyle czasu nie straciliśmy gola w końcówce sezonu. Naszą passę przerwał dopiero Grom Kleszczewo, a dokładnie Dominik Porazik w 75 min. meczu. My za to strzeliliśmy cztery gole. Aż trzy razy do siatki trafił Tobiasz Sawa. Warto dodać, że przekroczyliśmy właśnie granicę 100 bramek i mamy w tym momencie 103 gole.

Do zakończenia sezonu pozostały już tylko dwa mecze. W najbliższy weekend zagramy w Nowej Karczmie i sezon zakończymy spotkaniem z Nowi Nowa Cerkiew u siebie.

Grom Kleszczewo - Kolejarz Chojnice 1:4 (0:1)
Bramki: Tobiasz Sawa 3, Dominik Lamczyk.
Kolejarz: Patryk Rodowicz - Karol Skiba (69. Dominik Lamczyk), Paweł Arndt, Mateusz Trzebiński, Jakub Jędrzejewski, Tobiasz Sawa, Adam Zalewski, Mikołaj Grzempa, Jakub Błaszkowski, Mateusz Sikorski, Mariusz Jączyński (77. Dawid Żurek).

Rezerwy w B-klasie przegrały z Unią Klawkowo 0:4. Gratulujemy drużynie z Klawkowa awansu do A-klasy!

Tekst i zdjęcie - ChKS Kolejarz Chojnice.