Para Paweł Wieczorek - Bartosz Adrych wygrała Turniej Siatkówki Plażowej o Puchar Wójta `Ostrowite 2021`

Dodane: 2021-06-26

Mecz finałowy Turnieju Siatkówki Plażowej o Puchar Wójta Gminy Chojnice Zbigniewa Szczepańskiego "Ostrowite 2021" wygrała 2-0 w setach para Paweł Wieczorek - Bartosz Adrych z Ostrowitego.

Drugie miejsce zajęli mieszkańcy Silna Jakub Poturalski - Hubert Kwasigroch. Na trzecim miejscu uplasowała się para Dawid Król - Michał Kropisz z Pawłówka i Lichnów. W turnieju wzięły udział 22 pary zawodników z terenu Gminy Chojnice.

Zapis transmisji obejmuje mecze o III miejsce i finałowy oraz ceremonię wręczenia pucharów i nagród zdobywcom trzech pierwszych miejsc. Wziął w niej udział m.in. Wójt Zbigniew Szczepański.

Sponsorami transmisji są Partner Consulting Arkadiusz Karczyński oraz Auto Części Tomasz Wyłupek.