PKP Intercity i POLREGIO zaprasza do kupna jednego biletu na cały weekend

Dodane: 2021-08-04

Masz wolny weekend? Chciałbyś gdzieś pojechać po raz pierwszy? Szukasz wyjątkowego miejsca blisko natury, a może wręcz przeciwnie – wolisz miejską atmosferę? Wybierz bilet "Razem w Polskę Standard" lub "Razem w Polskę Komfort" i ruszaj w drogę razem z Intercity i POLREGIO. Mamy tylko dobre połączenia, a razem możemy dać naszym pasażerom jeszcze więcej.

W ofercie "Razem w Polskę Standard" możesz podróżować pociągami kategorii TLK, IC oraz POLREGIO, cena w klasie drugiej wynosi 109 zł.

W ofercie "Razem w Polskę Komfort" możesz podróżować pociągami kategorii TLK, IC, EIC, EIP (dopłata 10 zł) oraz POLREGIO, cena w klasie drugiej wynosi 189 zł.

Bilety "Razem w Polskę Standard" i "Razem w Polskę Komfort" obowiązują od godz. 19:00 w dniu roboczym poprzedzającym bezpośrednio dzień wolny lub kolejno po sobie następujące dni wolne od pracy, do godz. 6:00 pierwszego dnia roboczego następującego po tym dniu lub po tych dniach. Czyli jeśli np. piątek lub poniedziałek jest dniem wolnym od pracy, bilet obowiązuje o jeden dzień dłużej. Bilety "Razem w Polskę Standard" i "Razem w Polskę Komfort" możesz kupić w kasach biletowych Intercity i POLREGIO.

Więcej informacji na tej stronie.

Tagi: