Spotkanie informacyjne on-line ws. kursów i szkoleń zawodowych jest 17 IX

Dodane: 2021-09-07

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Chojnicach zaprasza na spotkanie informacyjne on-line (webinarium) organizowane w dniu 17 września 2021 roku na platformie Zoom poświęcone możliwości otrzymania dofinansowania z funduszy europejskich do kursów i szkoleń zawodowych (języki obce, kursy komputerowe i inne, np. prawo jazdy) oraz studiów podyplomowych.

Zaprezentowane w trakcie spotkania oferty skierowane są do osób fizycznych w wieku aktywności zawodowej oraz do przedsiębiorstw – na rozwój kompetencji ich pracowników. Podczas webinarium omówione zostaną następujące zagadnienia:

- Kursy i szkolenia zawodowe dofinansowane z funduszy UE  – w ramach działania 5.5 Kształcenie ustawiczne Regionalnego Programu Operacyjnego Woj. Pomorskiego.

- Szkolenia, doradztwo i studia podyplomowe z funduszy UE – w ramach działania 2.21 Poprawa zarządzania, rozwój kapitału ludzkiego oraz wsparcie procesów innowacyjnych przedsiębiorstw Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.

Termin i miejsce webinarium: 17 września 2021 r., w godz. 12.00 – 14.00 na platformie Zoom. Aby wziąć udział w webinarium należy zainstalować na komputerze aplikację  Zoom Client: https://zoom.us/download lub pobrać ją na telefon.

Warunkiem uczestnictwa w spotkaniu jest przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego na adres chojnice.pife@pomorskie.eu lub zgłoszenie telefoniczne pod nr: (52) 334 48 47 lub (52) 334 33 07 w terminie do dnia 16 września 2021 r. W zgłoszeniu obligatoryjnie należy podać adres e-mail, na który – najpóźniej w dniu wydarzenia – przesłany zostanie link do webinarium. Udział w webinarium jest bezpłatny!

Tekst i grafika- LGR Morenka Chojnice.

Tagi: