Powiat Chojnicki promuje się na koszulkach piłkarzy Chojniczanki za 10 tys. zł miesięcznie

Dodane: 2021-10-02

W piątek (1.10.2021) w Centrum Medialnym przy Stadionie Miejskim Chojniczanka 1930 odbyła się konferencja prasowa z udziałem Prezesa MKS Chojniczanka 1930 S.A. Jarosława Klauzo i Starosty powiatu chojnickiego Marka Szczepańskiego.
 
Powodem zwołania konferencji było rozszerzenie współpracy pomiędzy naszym klubem, a powiatem chojnickim. Chojniczanka współpracowała z powiatem już wcześniej przy rożnych projektach, jak np. akcja "Dumni z Natury", ale od 1 października rozpoczynamy nowy etap. W ramach współpracy - oprócz ekspozycji na strojach pierwszej drużyny - planujemy różnego rodzaju działania dotyczące promocji marki powiatu chojnickiego, propagowaniu wspólnych wartości wśród społeczności naszego powiatu oraz wzmocnienia lokalnego patriotyzmu. Szykujemy także projekty skierowane do różnych grup odbiorców.
 
Tekst i video - MKS Chojniczanka.
 
- W dniu dzisiejszym podpisałem umowę z Prezesem MKS Jarosławem Klauzo. Tym samym na koszulkach zawodników Chojniczanki umieszczone zostało godło powiatu. Ponadto promocja realizowana na wielu obszarach rozległej działalności klubu, tej sportowej, biznesowej i społecznej - przekazał na swym profilu na FB Marek Szczepański.
Tagi: