Dzień Seniora w ChCK z tenorem, skrzypaczką i przebojami Elvisa Presleya

Dodane: 2021-11-04

Chojnickie Centrum Kultury oraz Klub Seniorów „ASTRY” zapraszają nestorów z Chojnic i okolic na koncert pn. „Romantic” w dniu 14 listopada o godzinie 15.00.

Koncert ten, to wspaniała podróż muzyczna po najpiękniejszych przebojach muzyki rozrywkowej śpiewanej przez wybitnego tenora włoskiego Sergio Bettasa wraz ze skrzypaczką YLO Violin. W swej formie muzycznej koncert nawiązuje do występów słynnego Andrea Bocelli i cieszy się dużym sukcesem na terenie całej Polski na długo pozostając w pamięci słuchaczy.

W ich wykonaniu usłyszymy przeboje Elvisa Presleya, Eltona Johna, Ennio Morricone, Franka Sinatry i innych. Muzycy występują wspólnie już od dwóch lat, wykonując muzykę we własnych aranżacjach oraz prezentując również własne kompozycje. Zarówno tenor, jak i skrzypaczka, posiadają bogate życiorysy muzyczne i wydane płyty.

Oprócz koncertu odbędą się takie atrakcje, jak występy Klubu Seniora ASTRY, pokaz zumby Stowarzyszenia 50+ oraz prezentacje międzypokoleniowe - seniorzy wraz z młodzieżą z ZS Nr 2.

Bezpłatne zaproszenia są do odbioru w kasie kina ChCK.

Tekst i grafika - ChCK.

Tagi: