Akt. Odnalazł się zaginiony 22-latek z gminy Czersk

Dodane: 2021-11-24

Policjanci z Komisariatu Policji w Czersku prowadzą poszukiwania 22-letniego mieszkańca gminy Czersk. Jak ustalono, zaginiony mężczyzna wyjechał z domu i do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania, ani nie nawiązał kontaktu rodziną.

Mężczyzna prawdopodobnie porusza się samochodem marki Seat Leon koloru czarnego o numerze rejestracyjnym GCH 72873. Jego życiu i zdrowiu może zagrażać niebezpieczeństwo. Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu zaginionego lub które widziały auto o takim wyróżniku, proszone są o kontakt z policjantami pod numerem telefonu 47 743 62 22 lub pod nr alarmowym 112.

Mężczyzna jest szczupłej  budowy ciała (sylwetka sportowa), wzrost około 180 cm, włosy krótkie ciemne. W chwili zaginięcia ubrany był w spodnie robocze z odblaskami, czarną kurtkę oraz buty gumowe koloru żółtego. Osoby mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu ww. proszone są o kontakt z dyżurnym Komendy Powiatowej  Policji w Chojnicach 47 743 62 22, z najbliższą jednostką Policji lub pod numerem alarmowym 112.

Komenda Powiatowa Policji w Chojnicach.

Aktualizacja: Policjanci zakończyli poszukiwania 22-letniego mieszkańca gminy Czersk. Mężczyzna został odnaleziony przez policjantów na terenie Brus. 22-latka przekazano pod fachową opiekę lekarzy. Jego życiu nie zagraża już żadne niebezpieczeństwo.

Tagi: