Koncert kolęd Magdy Steczkowskiej w ChCK tylko dla zaszczepionych

Dodane: 2021-12-02

W czwartek 9.12 w ChCK odbędzie koncert kolęd, pastorałek oraz świątecznych piosenek w wykonaniu Magdy Steczkowskiej i jej zespołu. Wejść na niego mogą tylko zaszczepieni na COVID-19.

W zapowiedzi koncertu na stronie internetowej Chojnickiego Centrum Kultury jest następująca informacja: „Bilety: 50 zł (do nabycia tylko osobiście w kasie ChCK i w Promocji Regionu Chojnickiego). UWAGA: Ze względu na obostrzenia związane z pandemią osoby chcące kupić bilet zobowiązane są do posiadania podczas koncertu zaświadczenia o zaszczepieniu przeciw Covid-19 lub deklaracji.”

To pierwszy przypadek zastosowania takiego wymogu przez Chojnickie Centrum Kultury. Na grafice promującej koncert jest jeszcze umieszczona informacja, że można bilety kupić na stronie ChCK. Z treści zapowiedzi już to usunięto. Pozostałe wydarzenia biletowane w ChCK (koncert Pawła Ruszkowskiego z 4.12, Bitwa Teatralna z 11.12 i Koncert Noworoczny z 6.01.2022) wejściówki na nie można jeszcze nabyć także online i również przez osoby niezaszczepione. Może wkrótce to się zmieni?

Ilustracja to screen strony ChCK z 2.12.2021.

Tagi: