Boxing Team Chojnice na uroczystej Gali podsumował rok 2021

Dodane: 2021-12-23

Wczoraj (22.12.) w hali widowiskowo - sportowej Centrum Park działacze Boxing Team Chojnice podsumowali najlepszy w historii klubu sezon. W kończącym się roku zdobyli 15 medali mistrzostw Polski we wszystkich kategoriach wiekowych. Dało to I miejsce na Pomorzu i III w Polsce.

Galę poprowadził, w zastępstwie nieobecnego z powodów zdrowotnych prezesa klubu Andrzeja Mielke, trener i jeden z założycieli Marcin Gruchała. Po powitaniu gości, wśród których byli m.in. wiceburmistrz Adam Kopczyński, wicestarosta Mariusz Paluch, członek zarządu Pomorskiego Okręgowego Związku Bokserskiego Wojciech Wasiakowski, Marcin Gruchała szczegółowo omówił jakie sukcesy odniósł klub w każdym z miesięcy 2021 roku.

Kolejnym etapem Gali było uhonorowanie ponad 100 zawodników i zawodniczek od najmłodszych do seniorów, wśród których nie brakowało i rodziców. Jednym z nich jest Dawid Gruszka z Tucholi, którego dwie latorośle już trenują w Boxing Team Chojnice. Nie zapomniano o sponsorach wspierających od lat klub. Pamiątkowe dyplomy, okolicznościowe kubki oraz statuetki pomagali wręczać zaproszeni goście, m.in. także miejski radny Marek Szank, radna powiatowa Mirosława Dalecka oraz „kandydat na burmistrza” radny miejski Bartosz Bluma (tak został przedstawiony przez Marcina Gruchałę). Jedną ze statuetek dostał właściciel Chojnice TV, za co bardzo dziękujemy.

Na zakończenie Gali głos zabrali przedstawiciele Ratusza i Starostwa, którzy życzyli w kolejnym roku równie wielu sukcesów. Mariusz Paluch dodatkowo podzielił się z zebranymi w Centrum Park wspomnieniem z czasów, gdy był prezesem Parku Wodnego, a jego oponentem w mediach Andrzej Mielke. Wtedy to Marcin Gruchała namówił go do stoczenia walki pokazowej pomiędzy nimi w ringu ustawionym w hali Centrum Park w Chojnicach. Na żywo pokazała ten pojedynek wtedy m.in. TVN24.

Tagi: