Kolejarz Chojnice zremisował na wyjeździe 2 – 2 z liderem V ligi

Dodane: 2022-04-04

W sobotę 2.04 w wyjazdowym meczu jedenastka Kolejarza Chojnice zremisowała z liderem V ligi drużyną Pomezanii Malbork. Do przerwy gospodarze prowadzili 1 – 0.

Do przerwy lepsi o jednego gola byli gospodarze, ale w drugiej połowie Kolejarz wyszedł na prowadzenie po dwóch golach Pawła Arndta. Pomezania zdołała jednak wyrównać i ostatecznie mecz zakończył się remisem. Bramki dla Pomezanii zdobyli Marcin Bochyński oraz Piotr Sobieraj. Po tej kolejce Pomezania ma 10 punktów przewagi nad drugą Wietcisą Skarszewy i 12 punktów nad Powiślem Dzierzgoń.

W następnym meczu Kolejarz Chojnice ponownie zagra na wyjeździe - z Wisłą Korzeniewo.

Oprac. Red. na podstawie relacji obydwu drużyn na FB. Zdjęcie – FB Pomezanii Malbork/Konrad Sosiński.