Biblioteka zaprasza na spotkanie z podróżnikiem Danielem Kocujem

Dodane: 2022-05-04

W czwartek 12 maja 2022 roku o godzinie 15.30 w Wypożyczalni i Czytelni dla Dzieci odbędzie się spotkanie z podróżnikiem, miłośnikiem roweru Danielem Kocujem. Jest on autorem książki „Bike’owa podróż – z Sydney do Szczecina (rowerem)”.

Podczas wizyty gość opowie o swojej podróży rowerem z Australii do Polski. Spotkanie jest otwarte, zapraszamy na nie nie tylko dzieci i młodzież, ale także dorosłych. Odbędzie się ono w ramach programu Dyskusyjne Kluby Książki. Dofinansowano je ze środków Instytutu Książki pochodzących z dotacji celowej Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Podróżnik jest autorem bloga www.bike2.be, na którym można znaleźć taką notkę biograficzną: „Daniel Kocuj urodził się w 1985 roku w Szczecinie. Po ukończeniu studiów magisterskich na kierunku Business and Languages w Edynburgu, wykładał języki angielski i niemiecki na politechnice miasta Meksyk. Uczył tych języków także w Chinach i Wietnamie. Doświadczenie w zarządzaniu projektami zdobył pracując w jednej z warszawskich korporacji. Zdobyte kompetencje okazały się przydatne w realizacji wielkiego marzenia: przejechania rowerem z Sydney do Szczecina”.

MBP w Chojnicach

Tagi: