Red Devils może mieć sponsora tytularnego

Dodane: 2022-06-22

Na poniedziałkowej (20.06) sesji Rady Miejskiej Chojnic burmistrz Arseniusz Finster ujawnił, że skontaktował się z nim chojnicki przedsiębiorca zainteresowany chojnickim klubem futsalu Red Devils. Chciałby zostać sponsorem tytularnym.

Jak wcześniej podawaliśmy w obszernej relacji z przedsesyjnego posiedzenia Komisji Kultury i Sportu, nie doszło podczas jej obrad do znalezienia „lekarstwa” na problemy finansowe Czerwonych Diabłów. Był na niej obecny Zarząd klubu włącznie z prezes Natalią Dalecką oraz burmistrz Arseniusz Finster. Może wkrótce dojdzie do przełomu w tej sprawie i być może jednak drużyna z Chojnic zagra w rozgrywkach Ekstraklasy.

- Kilka dni przed sesją zadzwonił do mnie chojnicki przedsiębiorca zainteresowany rozmową na temat Red Devils. Jest nadzieja, że będzie chciał zostać sponsorem tytularnym tego klubu. To wiązałoby się ze zmianą nazwy klubu. Red Devils to jest pewna historia, ale to nie jest ani po polsku, ani nie musimy udawać czerwonych diabłów. Wkrótce będą spotkania w tej sprawie, ale członkowie Walnego Zgromadzenia mogliby temu przytaknąć – wyraził nadzieję na sesji RM burmistrz Arseniusz Finster.

Walne Zgromadzenie zostało zwołane na wtorek 28 czerwca w hali widowiskowo – sportowej przy ul. Huberta Wagnera w Chojnicach. Początek o godzinie 18.00. W przypadku braku quorum, II termin to g. 19.00.

Zdjęcie - FB Red Devils/Olek Knitter

Tagi: