Autobusy MZK na linii nr 1 jeżdżą wg wakacyjnego rozkładu jazdy

Dodane: 2022-06-28

Od 25 czerwca można skorzystać z kursów linii nr 1 chojnickiego MZK oznaczonych w legendzie na rozkładach jazdy literą "W". Od wczoraj (27.06) na wszystkich liniach autobusy MZK jeżdżą wg rozkładu, jak w ferie i wakacje.

Kursy wakacyjne „jedynki” będą funkcjonować do 31 sierpnia włącznie. Przypominamy, iż najdłuższy wariant trasy linii nr 1 prowadzi z Chojnic (dworzec PKS/PKP) do Swornegaci (litera „d” na rozkładzie jazdy na przystanku). Niektóre kursy kończą się w Małych Swornegaciach (m), inne w Funce (f). Końcowym przystankiem może być także Charzykowy – Hotel (h).

Ponadto MZK przypomina, iż do 30.06 (czwartek) można łączyć stare bilety, aby je wykorzystać.

Warunkiem jest, aby łączna wartość odpowiadała minimum wartości biletu jednorazowego wg nowego cennika. Jest też możliwość wymiany starych biletów za dopłatą w kasie siedziby MZK na ul. Angowickiej 53 do czwartku 30.06 w godz. 10-14. Rozpoczęte karnety należy również wykorzystać do końca miesiąca. Przypominamy, iż ceny biletów miesięcznych nie uległy zmianie i jest to najtańsza forma korzystania z komunikacji miejskiej w ciągu całego miesiąca.

MZK Chojnice

Tagi: