Trwają prace remontowe na ul. Dworcowej oraz przed budynkiem dworca

Dodane: 2022-08-10

Od poniedziałku 8.08 jest nieprzejezdny odcinek ul. Dworcowej pomiędzy wiaduktami kolejowymi i skrzyżowaniem z ul. Towarową. Dziś (10.08) sprawdziliśmy postęp prac drogowych w tym miejscu oraz na terenie przed budynkiem głównym dworca.

Na czas realizacji zdjęć zaparkowaliśmy przy siedzibie ChKS Kolejarz. Przez kilka minut byliśmy w tym miejscu świadkami wielu manewrów zawracania. Przydałyby się na dojazdach do pobliskiego ronda nie tylko tablice z informacją, że ul. Lichnowska jest ślepa, ale i z objaśnieniem od jakiego miejsca. Poza tym dochodzą do nas sygnały o potężnych korkach na skrzyżowaniu ulic Przemysłowej i Tucholskiej w godzinach szczytu związanego z cyklem pracy pobliskich firm. Może przydałby się na te momenty policjant do kierowania ruchem?
Więcej zdjęć na FB Chojnice TV.
 
Aktualizacja z g.14.00 10.08.2022. Otrzymaliśmy informację od burmistrza Arseniusza Finstera, że policjanci kierowali ruchem na skrzyżowaniu Tucholska - Przemysłowa w godzinach szczytu już wcześniej, nim ukazał się artykuł. Natomiast nasza sugestia, by w okolicach ronda im. Zbigniewa Wiśniewskiego na skrzyżowaniu Lichnowska - Przemysłowa umieszczono dodatkową informację została przyjęta do realizacji.
Tagi: