W Nieżychowicach wyróżniono żołnierzy z okazji Święta Wojska Polskiego

Dodane: 2022-08-10

Z okazji zbliżającego się Święta Wojska Polskiego chojniccy radiotechnicy zostali wyróżnieni przez dowódcę 34 batalionu radiotechnicznego ppłk. Marcina Pysiewicza za wzorowe wykonywanie obowiązków służbowych oraz za szczególne osiągnięcia w służbie przyczyniające się dla dobra i interesu Sił Zbrojnych RP.

W dniu 9.08.2022 r. dowódca 34 batalionu radiotechnicznego podczas zbiórki z żołnierzami udającymi się pełnić służbę we wschodniej części kraju w ramach Wzmocnienia Narodowego Systemu Obrony Powietrznej RP, wręczył listy gratulacyjne oraz akty mianowania na wyższe stopnie wojskowe żołnierzom, którzy nie będą mogli osobiście uczestniczyć w uroczystych obchodach Święta Wojska Polskiego.

Dowódca pogratulował wyróżnionym i podziękował im wyrażając tym samym uznanie dla trudu, jaki codziennie wkładają dla zapewnienia bezpieczeństwa naszej Ojczyzny. Wraz z tymi słowami popłynęły również życzenia wszelkiej pomyślności oraz wielu sukcesów z okazji Święta Wojska Polskiego dla wszystkich żołnierzy, którzy udają się pełnić służbę na wschodniej granicy Państwa.

Strona www Jednostki w Nieżychowicach

Tagi: