W niedzielny poranek ćwiczyli jogę na Polanie w Lasku Miejskim

Dodane: 2022-08-16

W niedzielne (14.08) przedpołudnie Chojnicki Alarm dla Klimatu zorganizował na Polanie w Lasku Miejskim „Piknik z jogą”. Pod czujnym okiem Ewy Stoltmann, doświadczonej instruktorki, grupa entuzjastów ruchu na świeżym powietrzu ćwiczyła jogę.

W kolejną niedzielę (21.08) powtórka z tej samej formy aktywności. Polecamy, bo joga to ćwiczenia dla każdego. Pani Ewa, świetna instruktorka, pomoże, a że ma w sobie olbrzymie pokłady spokoju i cierpliwości, nie musimy się niczego obawiać, jeśli oczywiście jesteśmy początkującymi. Przykładem dla Państwa może być osiemdziesięcioletni mieszkaniec Chojniczek, który z pieskiem przyszedł poćwiczyć. Godna pochwały postawa! Kolejne zajęcia również od 10.00. Są bezpłatne i dla każdego! Jeśli boli nas często kręgosłup - szczególnie. Joga działa cuda, a szyszki pod matą i wędrujące obłoki dostarczą dodatkowych wrażeń. Wystarczy mata. Pani Ewa Stoltmann też ma zapasowe. A więc widzimy się w niedzielę?

W ostatnią niedzielę sierpnia (28.08) słowiańskie powitanie słońca! Tym razem pod okiem Joanny Armatowskiej. Na pewno będzie ciekawie. Zapraszamy!

Małgorzata Darwish/Alarm dla Klimatu

Tagi: