Trzecie zwycięstwo z rzędu Kolejarza Chojnice w V lidze

Dodane: 2022-08-22

W niedzielnym (21.08) meczu trzeciej kolejki V ligi Kolejarz Chojnice pokonał KS Skorzewo 2:0. Z kompletem zwycięstw jest na I miejscu w swej grupie.

Bardzo długo kazali czekać swoim kibicom na bramki zawodnicy Kolejarza/Ekomel podczas ostatniego meczu. Mimo kilku dogodnych sytuacji, do przerwy w meczu z KS Skorzewo był bezbramkowy remis. W drugiej połowie wpadły dwie bramki. Pierwszą strzelił Paweł Arndt, dobijając strzał bardzo aktywnego na lewym skrzydle Patryka Drewka (jego strzał obronił bramkarz). Ale warto było czekać jeszcze na trafienie Piotra Kręckiego. Jego piękny i silny strzał w okno był ozdobą tego spotkania. Dzięki trzeciej wygranej Kolejarz/Ekomel jest samodzielnym liderem.

Bardzo dobrze zaprezentowała się w Rytlu drużyna rezerw Kolejarza/Krzyś-Bus, która pokonała miejscową Brdę aż 4:0. Gole zdobyli: Szymon Jurak, Alex Kamiński, Daniel Błaszkowski oraz Adam Kłodziński.