W SP nr 1 w Chojnicach obchodzono Dzień Chłopaka

Dodane: 2022-10-06

W Polsce przyjęło się obchodzić Dzień Chłopaka 30 września. Tego dnia drobnymi upominkami obdarowywani są chłopcy przez zakochane w nich nastolatki, a także uczniowie przez szkolne koleżanki. Tak było w SP nr 1 w Chojnicach.

W tym wyjątkowym dla nich dniu chłopcy musieli zmierzyć się z nie lada zadaniami. Dzielni rycerze zabijali balonowego smoka, przenosili księżniczki na tronie przez rzekę, budowali wieżę, sortowali ziarenka, obliczali kod wejścia do zamku i przygotowywali królewski obiad. To nie była jedyna niespodzianka przygotowana przez koleżanki z klasy. Dziewczynki przygotowały wyjątkowe odznaki dla kolegów, ozdobione motywem plastycznym związanym z danym zadaniem. Chłopcy bardzo zaangażowali się w wykonanie zadań, a niektórzy z nich zebrali nawet kilka odznak. Śmiechom i zabawie nie było końca. Dzisiejsze (30.09) obchody Dnia Chłopaka zakończyła słodka niespodzianka.

Jeszcze raz serdecznie życzenia dla chłopców od dziewcząt z klasy 6a, wychowawczyni M.Delikty oraz nauczycielki wspomagającej L.Skórczewskiej.

SP nr 1 w Chojnicach

Tagi: