Miejski radny zaprasza na akcję sadzenia drzew

Dodane: 2022-11-04

Patryk Tobolski, radny miejski z PiS i podleśniczy w Funce, zaproponował w sierpniu br., że na swój koszt i pozyskanych przez niego sponsorów może zakupić minimum 500 szt. sadzonek drzew. Na jutro (sobota 5.11) zaplanował finał swojej inicjatywy.

Akcja sadzenia drzew na chojnickich placach zabaw i siłowniach zewnętrznych przyczyni się do zazielenienia naszego miasta, a w letnim ukropie pozwoli złapać trochę oddechu w cieniu liści różnych gatunków roślin. Z racji tego, że mam zamiar odwiedzić kilka osiedli z sadzonkami, to szacuję, że w każdym miejscu spędzimy około godziny. Początek akcji o godzinie 10 na placu zabaw przy ulicy Jabłoniowej. Następne lokalizacje, to plac zabaw przy ulicy Kopernika (11.00), plac zabaw przy ulicy Sybiraków (12.00), plac zabaw przy ulicy Ludowej (13.00) oraz plac zabaw na Małych Osadach przy ulicy Jana Pawła II 18 (14.00).

Zapraszam serdecznie każdego, kto chciałby wziąć udział i posadzić drzewko, a przy okazji pobawić się z dziećmi na placach zabaw. Myślę, że to świetna okazja do spędzenia czasu z rodziną. Mamy piękną złotą jesień, więc korzystajmy. Mam nadzieję, że i jutro pogoda będzie nam sprzyjać.

Jeśli ktoś z was jest zainteresowany, to proszę o kontakt na Messengerze lub pod nr tel 570 039 669.

Patryk Tobolski, oprac. Red.

Tagi: