Kolejarz Chojnice może zdobyć sprzęt sportowy od PZU

Dodane: 2023-07-27

Klub Kolejarz Chojnice bierze udział w internetowym konkursie ogłoszonym przez PZU pt. Super Bonus. Wystarczy zagłosować na stronie organizatora, by ewentualnie wygrać sprzęt lub odzież sportową o wartości 10 000 zł. Głosowanie trwa do 5 września 2023.

Pod względem ilości oddanych głosów jesteśmy obecnie na 23 miejscu w Polsce. Laureatami jest pierwszych 15 zespołów, które zostaną nagrodzone wybranym przez siebie sprzętem sportowym o wartości 10 000 zł. Zachęcamy gorąco do pełnej mobilizacji. Głosujemy codziennie z każdego urządzenia, gdzie jest dostęp do internetu i oddajemy jeden głos. Głosowanie trwa do 5 września, nieśmiało liczymy na mobilizację całych rodzin i sympatyków. Mamy w klubie około 500 zawodników, każdy ma krewnych i znajomych, można więc mieć nadzieję na kilka tysięcy głosów dziennie.

Przy głosowaniu wybieramy województwo, następnie na drugiej stronie wyszukujemy ChKS Kolejarz, naciskamy "głosuj", potwierdzamy, że nie jesteśmy botem, po weryfikacji naciskamy jeszcze raz "głosuj" i gotowe. Parafrazując klasyka: "Jeszcze nigdy tak wielu nie miało okazji zrobić tak wiele dla Kolejarza tak niewielkim kosztem."

ChKS Kolejarz

Tagi: