Uszkodzone odwodnienie na Parkowej przykryto … blachą

Dodane: 2023-08-10

Otrzymaliśmy niedawno sygnał od mieszkanki okolic skrzyżowania ulic Parkowej i Alei Brzozowej, że na tej pierwszej ulicy uszkodzone odwodnienie jest … przykryte luźnymi kawałkami blachy! Nie uwierzyliśmy, ale wczorajsza (9.08) sesja fotograficzna potwierdziła ten sygnał.

Takiego maila otrzymaliśmy: „Mieszkam przy skrzyżowaniu Parkowa – Al. Brzozowa. Od około miesiąca jest uszkodzone poprzeczne odwodnienie na Parkowej tuż przy przejściu dla pieszych. Położyli na dziurę po jej środku kawałek blachy, który dzwoni za każdym razem, jak przejedzie samochód. Już raz blacha odspoiła się i samochody wpadały w dziurę. Jacyś panowie pojawili się, coś tam zrobili, a za kilka dni znów pojawiła się dziura i znów ta blacha hałasuje. Naprawdę hałas jest okropny i irytujący, można się przestraszyć. Czy ktoś może w końcu to naprawić na stałe?

Gdy tam przyjechaliśmy, to widzieliśmy, jak osobowe auto przejechało przez tę prowizorkę z blachą, która jest luźno położona, co widać na zdjęciu z g.17 z 9.08. Zdecydowania taka sytuacja dłużej nie może trwać, bo nie tylko hałas może dokuczać, ale i kierowcy mogą wpaść w „zasadzkę” w tym miejscu.

Tagi: