Do Brus przyjechało ponad 100 `klasyków` aut i motocykli

Dodane: 2023-08-14

Ponad 100 pojazdów, klasyków i modyfikowanych, aut, motocykli i nie tylko, można było podziwiać wczoraj (13.08) w Brusach. Wydarzenie przyciągnęło wielu miłośników i miłośniczek motoryzacji.

Na zlocie do dyspozycji oglądających było ponad 100 aut od rocznika 1947 po współczesne. Kilkugodzinna impreza cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem. Z przygotowanych atrakcji tłumnie korzystały całe rodziny. Prezentacje pojazdów, konkursy sprawnościowe, strefa gastronomiczna, strefa zabaw dla dzieci to niektóre ze zorganizowanych ciekawostek zlotu. Ponadto można było sprawdzić swoją wiedzę i zdobyć ciekawe nagrody w teście znajomości przepisów ruchu drogowego. Z kolei fani szybkiej jazdy będą spróbować swoich sił w wyścigach na symulatorach.

Impreza odbyła się po raz drugi. Organizatorem zlotu pojazdów było Stowarzyszenia VAG & LOW. Projekt został dofinansowany w ramach Funduszu Nowy Akumulator Społeczny, ze środków Rządowego Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO oraz w ramach konkursów grantowych Gminy Brusy i Powiatu Chojnickiego.

UM Brusy.

Więcej zdjęć na stronie UM Brusy.

Tagi: