Wkrótce na stadionie przy Lichnowskiej turniej Kolejarz Junior Cup

Dodane: 2023-08-23

W najbliższy weekend (sobota 26 – niedziela 27.08) na Stadionie Miejskim ChKS Kolejarz 1926 odbędzie się największe w regionie wydarzenie w piłce dziecięcej - IX Turniej Piłki Nożnej Kolejarz Junior Cup.

Turniej zgromadzi 64 zespoły spośród najlepszych szkółek piłkarskich z województw wielkopolskiego, pomorskiego, kujawsko-pomorskiego i zachodnio-pomorskiego. Ponad 700 zawodników będzie toczyło zmagania na ośmiu boiskach pod okiem swoich trenerów i licencjonowanych sędziów.

Rozgrywki będą się odbywać w godz. 9:30 – 15:30. W sobotę odbędą się zmagania roczników 2013 i 2015. W niedzielę rozgrywki roczników 2014 i 2016. Kibice mogą śledzić zawody wyłącznie z trybun lub bieżni - zabronione jest wtargnięcie na teren boiska. Nie będzie możliwy wjazd pojazdów na teren stadionu. W trakcie trwania turnieju będą oznaczone miejsca z biurem turnieju i opieki medycznej.

Dla wszystkich uczestników przygotowaliśmy puchary, medale i poczęstunek. To wszystko dzięki wsparciu sponsorów, o których usłyszymy w trakcie turnieju, a także patronów, takich jak Burmistrz Chojnic oraz Prezes Pomorskiego Związku Piłki Nożnej. Zarząd klubu gorąco zaprasza kibiców, zaangażowanych w to wydarzenie rodziców naszych zawodników oraz sympatyków Kolejarza. Biorący udział w organizacji tego wydarzenia gwarantują miłe chwile i niezapomniane wspomnienia.

Zapraszamy! Po co później żałować, że tego nie widziałam/łem.

ChKS Kolejarz

Tagi: