Zamień nagrania analogowe na cyfrowe!

Oferujemy przeniesienie na nośniki cyfrowe nagrań analogowych, które są na kasetach video VHS. W przypadku innych formatów video, jak Video 8 czy mini DV – wraz z dostarczoną kamerą lub magnetowidem w tym formacie. Dysponujemy magnetowidem VHS PAL firmy AKAI DX 4 Head.

Cena kopiowania za każdą godzinę nagrania na kasecie - 7 zł. Przy zachowaniu najwyższej jakości zapisu trzygodzinna kaseta zmieści się na 3 płytach DVD (około 16 – 18 GB). W przypadku przeniesienia nagrania na DVD – ROM lub DVD – Video dopłata za każdą płytkę 2 zł. Przy tworzeniu DVD – Video dopłata za każdą godzinę nagrania 7 zł. Jeśli surowe nagranie jest kopiowane na pendrive lub inny zewnętrzny nośnik od Zleceniodawcy, wtedy opłata tylko za kopiowanie w wysokości 7 zł za 1 godzinę. Nie usuwamy ewentualnych istniejących zakłóceń obrazu i dźwięku, które znajdują się na kasetach video.

Przenosimy zawartość DVD - Video na pendrive lub zewnętrzny twardy dysk. cena - 10 zł za jedną sztukę.

Miejsce dostarczenia kaset oraz odbioru cyfrowych nagrań: Galeria „Ręce” p. Mieczysława Blocha na Starym Rynku w Chojnicach. Godziny otwarcia punktu: pn – pt 10.00 ÷ 16.00, w soboty 10.00 ÷ 14.00. Wystawiamy rachunki za swe usługi.