Promocja książki `Deprawacja` chojnickiej pisarki Sandry Cichej

Dodane: 2024-02-21

Miejska Biblioteka Publiczna w Chojnicach zaprasza w środę 6 marca 2024 roku na promocję najnowszej książki Sandry Cichej „Deprawacja”. Początek o godz. 17.00.

Sandra Cicha to pseudonim pochodzącej z Chojnic pisarki. Podczas promocji autorka będzie obecna w Czytelni, jednak nie będzie można jej zobaczyć, a tylko usłyszeć jej wypowiedzi. Szanujemy bowiem jej decyzję o nieupublicznianiu wizerunku. Będzie możliwość zadawania pytań pisarce i otrzymania dedykacji na książce. 

Sandra Cicha mówi o sobie, że jest lokalną patriotką, lubiącą spacery nad jeziorem, ale też zakochana jest w chorwackich plażach i włoskim luzie. Czerpie z życia garściami i cieszy się tym, co przynosi jej los. Jej wcześniejsze powieści „Zakręt” i „Za zakrętem”, których główną bohaterką jest kuratorka sądowa Joanna Grabowska, łączą w sobie elementy obyczajowe, romansowe i kryminalne. W połowie lutego ukazała się najnowsza powieść pisarki „Deprawacja”. Jest to thriller, którego akcja toczy się w Czersku. Gdy znikają dwie młode dziewczyny, nastolatki o trudnej przeszłości, a wkrótce zostają znalezione okaleczone zwłoki jednej z nich, mieszkańcy zaczynają łączyć to wydarzenie z otwartym niedawno w ich miejscowości „ośrodkiem dla bestii”…

MBP w Chojnicach

Tagi: