Tribute To Tolas - koncert w hołdzie zmarłemu muzykowi

Dodane: 2024-03-12

Nagłe i niespodziewane odejście Anatola Glasera - jednego z najbardziej zasłużonych muzyków chojnickiej sceny metalowej - połączyło środowiska muzyczne pod hasłem wydarzenia "Tribute To Tolas". Koncert, który zaplanowano na cześć zmarłego Gitarzysty, odbędzie się 23 marca w chojnickim Gościńcu. 

11 czerwca 2023 roku straciliśmy bliskiego Towarzysza muzycznej podróży. Anatol „Tolas” Glaser odszedł nagle pozostawiając po sobie wartościowy dorobek artystyczny oraz pustkę w sercach bliskich mu osób. Współpraca z nim odcisnęła na nas piętno - jako przyjaciele, muzycy ze wspólnych projektów, chcemy podziękować Tolkowi za dzielone przeżycia. Podczas koncertu TRIBUTE TO TOLAS wystąpią reaktywowane na ten czas projekty, w których Tolek się udzielał i tworzył: THRASHER DEATH, PSYCHOTRON, NO HEAVEN AWAITS US, MASS INSANITY, ROCKET SHOTS oraz SUNKINGROAD.

Koncert odbędzie się 23.03 w Chojnicach w Browarze Gościniec. Start wydarzenia o 18:00, bramka otwarta od 17:00. Sugerowana kwota na wejściu, to 30 zł. Zebrane środki zostaną przeznaczone na zakup instrumentów dla dzieci i młodzieży z Centrum Administracyjnego Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w Człuchowie.

Wydarzenie jest organizowane przez Fundację Rozwoju Ziemi Chojnickiej i Człuchowskiej, współfinansowane ze środków Miasta Chojnice oraz Powiatu Chojnickiego.

Więcej szczegółów na FB koncertu.

Tagi: