Niedawno w Szkole Podstawowej nr 8 im. Jana Pawła II w Chojnicach odbyła się jedna z najbardziej wyczekiwanych uroczystości w szkolnym kalendarzu – ślubowanie pierwszoklasistów. To wyjątkowy moment, gdy najmłodsi uczniowie oficjalnie zostają pełnoprawnymi członkami szkolnej rodziny.
Uroczystość uświetniły występy starszych kolegów i koleżanek, które wprowadziły wszystkich w radosny i podniosły nastrój. Po ceremonii na pierwszoklasistów czekały pamiątkowe dyplomy, kolorowe kuferki pełne niespodzianek oraz wspólne zdjęcia – wspaniała pamiątka na wiele lat.
Najbardziej symboliczny i wzruszający moment to oczywiście pasowanie na ucznia wielkim ołówkiem, którego dokonał dyrektor szkoły Jarosław Gomółka.
Dyrekcja, nauczyciele oraz starsi uczniowie z całego serca życzą wszystkim pierwszoklasistom, by każdy dzień spędzony w „Ósemce” był pełen ciekawych przygód, sukcesów i niezapomnianych wspomnień!