W sobotę 7 marca w Świetlicy Wiejskiej w Nowym Ostrowitem odbyło się wyjątkowe spotkanie z okazji Dnia Kobiet i Mężczyzn. Organizatorem wydarzenia była Świetlica Wiejska, pani sołtys oraz Rada Sołecka sołectwa Nowe Ostrowite.
Tego dnia uczestnicy mieli okazję przenieść się w czasie do lat PRL. Wszystko za sprawą starannie przygotowanych dekoracji oraz licznych gadżetów z tamtych lat, które stworzyły niepowtarzalny klimat minionej epoki. Wiele osób zadbało również o stroje nawiązujące do mody z tamtych czasów, co dodatkowo podkreśliło charakter spotkania.
Podczas wydarzenia nie zabrakło wspólnej zabawy i integracji. Uczestnicy brali udział w zagadkach i quizach dotyczących życia codziennego w czasach PRL, a także dzielili się swoimi wspomnieniami oraz ciekawymi historiami z tamtych lat.
Na stołach pojawił się poczęstunek inspirowany smakami minionej epoki, a kawa została podana w charakterystycznych szklankach w metalowych koszyczkach, które wielu osobom przywołały miłe wspomnienia. W miłej i serdecznej atmosferze uczestnicy spędzili wspólnie czas, ciesząc się rozmowami, uśmiechem i dobrą zabawą.
Serdeczne podziękowania kierujemy do wszystkich uczestników za obecność oraz aktywny udział w wydarzeniu. Dzięki Wam spotkanie było pełne radości, wspomnień i wyjątkowej atmosfery.
GOK Chojnice. Więcej zdjęć w tym miejscu.