Lawendowy Koncert dla Wcześniaków rusza z kolejną edycją

Dodane: 2026-06-26

Dwie mieszkanki gminy Chojnice, jedna historia i wspólna inicjatywa. Mowa o siostrach - Dominice Majer, czyli Pannamaj i Agnieszce Janus, które połączyły siły z Fundacją MatkoweLove i Stowarzyszeniem Przestrzeń Pokoleń. Wkrótce (4 lipca) o godz. 17.00 w Ostrowitem, wśród pól lawendy, odbędzie się już III edycja Lawendowego Koncertu dla Wcześniaków.

Jedna z sióstr zajmuje się uprawą lawendy, druga jest mamą wcześniaka, a że kolorem wcześnie urodzonych maluszków jest fiolet, to nie mogło być inaczej. Wyszła z tego piękna inicjatywa pomocy małym wojownikom i ich rodzicom. Na niezwykłej scenie wystąpi Lui Gawrońska oraz duet Chojnacka/Chojnacki, a podczas wydarzenia czeka na Was mnóstwo atrakcji!

Cały dochód z koncertu zostanie przeznaczony na rehabilitację i wsparcie Antosia, Bartka, Marcela i Alicji - dzieci urodzonych przedwcześnie. Szczegółowe informacje oraz bilety w formie cegiełek znajdziecie na tej stronie (kliknij) oraz w relacji video Chojnice TV z wczorajszej (25.06) konferencji prasowej w UG Chojnice (kliknij tutaj!),

Serdecznie zapraszamy!

UG Chojnice, fot. i video Chojnice TV.

Tagi: