Tomasz Orzłowski z Brus kandyduje do Rady Powiatu Chojnickiego

Dodane: 2018-10-19

Tomasz Orzłowski z Brus kandyduje do Rady Powiatu Chojnickiego w okręgu nr 3 (gmina i miasto Brusy) na pozycji nr 1 z Komitetu Wyborczego Wyborców dla Miasta, Gminy i Powiatu (lista nr 13). Jego założycielem jest Burmistrz Brus Witold Ossowski.

W bieżącej kadencji jest po raz pierwszy radnym Rady Powiatu Chojnickiego. Jest w niej nieetatowym członkiem Zarządu Powiatu, działa w Komisji Rolnictwa i Ochrony Środowiska oraz Komisji Infrastruktury i Transportu. Mieszka w Brusach, wychował się w leśniczówce w Parzynie. Jest leśnikiem, pochodzi z rodziny o tradycjach leśniczych. Ukończył Technikum Leśne w Tucholi, Akademię Rolniczą im. A. Cieszkowskiego w Poznaniu, Szkołę Główną Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie na kierunku leśnictwo wielofunkcyjne oraz studia podyplomowe z zakresu nadzoru i zagospodarowania lasów prywatnych. 

W wyborczym spocie przedstawia swój program wyborczy. Strona internetowa Tomasza Orzłowskiego. Wywiad video z Tomaszem Orzłowskim.

Materiał został zrealizowany na zamówienie Komitetu Wyborczego Wyborców dla Miasta, Gminy i Powiatu i przez niego opłacony.

Tagi: