Pewne zwycięstwo Kolejarza Chojnice z Jantarem Pawłowo

Dodane: 2021-05-11

Piłkarze Kolejarza Chojnice zrobili w sobotę 8.05 kolejny krok do awansu, wygrywając na trudnym terenie w Pawłowie. Wygrana drużyny Damiana Trzebińskiego była zagrożona tylko przez moment.

Jantar – Kolejarz 2:5 (1:3)
Bramki dla Kolejarza: Tobiasz Sawa dwie; Kuba Jędrzejewski, Paweł Arndt, Dawid Żurek po jednej.

Zawodnicy Kolejarza byli lepsi od lokalnego rywala z Pawłowa i wygrali zasłużenie. Już do przerwy drużyna Damiana Trzebińskiego zdobyła trzy bramki, tracąc jedną tuż przed przerwą. Bramkarza Jantara bardzo ładnymi strzałami z dystansu pokonali Tobiasz Sawa, Paweł Arndt i Kuba Jędrzejewski. Gospodarze wykorzystali przed przerwą jedynie stały fragment gry i bramkę zdobyli z rzutu wolnego.

Po przerwie Jantar zdobył drugą bramkę i gospodarze walczyli, by doprowadzić do remisu. Tak się jednak nie stało. Błąd obrońcy Jantara wykorzystał Tobiasz Sawa, podwyższając na 4:2, a wynik ustalił Dawid Żurek. To drugie zwycięstwo z Jantarem w tym sezonie. W Chojnicach Kolejarz wygrał 4:0.

Kolejny mecz Kolejarz rozegra już w środę o 18.00. Rywalem będzie czwarta w tabeli Santana Wielki Klincz.

Zdjęcie - Aleksander Knitter/Kolejarz Chojnice. Tekst - Kolejarz Chojnice. Chojnice TV będzie w środę 12.05 od godziny 18.00 transmitować I połowę w/w meczu.