Hokejowy wynik w meczu Kolejarza Chojnice ze Szpakiem Skórcz

Dodane: 2021-05-27

Po wygranej w sobotę 22.05 10:0 z Wierzycą Stara Kiszewa, w środę 26.05 Kolejarz Chojnice pokonał Szpaka Skórcz 12:0. To było 16 zwycięstwo zespołu z ul. Lichnowskiej w dotychczasowych 20 meczach A-klasy.

16 zwycięstw, 3 remisy i tylko 1 porażka z liderem. Bilans bramkowy 81-21. To najlepsze podsumowanie 20 dotychczasowych meczów w tym sezonie Kolejarza Chojnice. Aktualnie zajmujemy drugie, również premiowane awansem, miejsce w ligowej tabeli. Nad trzecim KS Skorzewo mamy obecnie 10 punktów przewagi.

Kolejarz – Szpak Skórcz 12:0 (7:0)
Bramki: Tobiasz Sawa 6, Paweł Arndt 2, Dominik Lamczyk 2, Adrian Godlewski, Dawid Żurek.
Kolejarz: Patryk Rodowicz – Paweł Arndt (57. Dominik Lamczyk), Mateusz Trzebiński (57. Damian Trzebiński), Jakub Błaszkowski, Jakub Jędrzejewski, Damian Godlewski, Maciej Piesik, Tobiasz Sawa, Dawid Żurek (57. Daniel Błaszkowski), Adrian Godlewski (57. Mateusz Sikorski), Mariusz Jączyński (57. Bartosz Pacek).

Mecz ze Szpakiem Skórcz był jednostronny. Już do przerwy prowadziliśmy 7:0. Po przerwie trener Damian Trzebiński zdecydował się na pięć zmian jednocześnie! Mimo tego strzelaliśmy kolejne gole. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 12:0, choć dwa razy trafiliśmy w słupek, raz w poprzeczkę, a ponadto sędziowie nie uznali nam dwóch goli (podjęli prawidłowe decyzje – spalony i faul na bramkarzu).

Kolejny mecz rozegramy na wyjeździe z Wdą Czarna Woda.
Do zakończenia rozgrywek zostało osiem kolejek.

Tekst i foto: Olek Knitter/Kolejarz Chojnice.