Co Jest Grane w Chojnicach i okolicach?

Dodane: 2022-05-15

Co Jest Grane w Chojnicach i okolicach?

16 maja (poniedziałek)
19.00 - DKF: „Piosenki o miłości”. Dramat w reżyserii Tomasza Habowskiego. Bilety w cenie 15 zł oraz karnety w cenie 60 zł dostępne w przedsprzedaży w Chojnickim Centrum Kultury.
18 maja (środa)
18.00 - Mecz w V lidze Kolejarz Chojnice - Meteor Pinczyn. Miejsce - stadion przy ul. Lichnowskiej w Chojnicach.
21 maja (sobota)
12.00 - Majówka z Borowiakiem Czersk i Dzień Dziecka. Miejsce - Stadion Miejski w Czersku. W programie m.in. pokaz żonglerki piłką Janusza Chomontka, mecz dzieci i młodzieży z Polski i Ukrainy, Mistrzostwa Świata w Rzucie Laczkiem, koncert zespołu Szafa Gra, zabawa.
17.00 - Mecz w V lidze Kolejarz Chojnice - Gwiazda Karsin. Miejsce - stadion przy ul. Lichnowskiej w Chojnicach.
17.00 - Koncert Kameralnej Orkiestry Akordeonowej Arti Sentemo z Radzynia Podlaskiego. Miejsce - ChCK. Wstęp: bezpłatne zaproszenia do odbioru w kasie ChCK.
22 maja (niedziela)
11.00 - Majówka z Borowiakiem Czersk i Dzień Dziecka. Miejsce - Stadion Miejski w Czersku. W programie m.in. mecz IV ligi Borowiak - Pogoń Lębork, od 15.00 mecz Księża - Oldboy Borowiak.
16.00 - Koncert Eleni. Miejsce - sala widowiskowa CKiS w Sępólnie Kr. Bilety w cenie 75 zł do nabycia w sekretariacie CKiS bądź w Internecie.
 23 maja (poniedziałek)
19.00 - DKF: "Szalony świat Louisa Waina". Film biograficzny, komedia obyczajowa w reżyserii Willa Sharpe. Bilety w cenie 15 zł oraz karnety w cenie 60 zł dostępne w przedsprzedaży w Chojnickim Centrum Kultury.
26 maja (czwartek)
18.00 - Wieczór poetycko-muzyczny "A miłość stała się wierszem". Miejsce - Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Kamieniu Krajeńskim. Wystąpią Emilia Pawłowska (śpiew), Igor Nowicki (fortepian), Anna Szuca i Alina Rzepecka (recytacje własnych wierszy). Wstęp wolny.
18.00 - Koncert pt. "Ach, jak przyjemnie" w wykonaniu Zespołu Solistów ARTE CON BRIO. Miejsce - Chojnickie Centrum Kultury. Bilety po 50 zł do nabycia w kasie ChCK i przez internet.
30 maja (poniedziałek)
19.00 - DKF: „Fabian albo świat schodzi na psy”. Dramat w reżyserii Dominika Grafa. Bilety w cenie 15 zł oraz karnety w cenie 60 zł dostępne w przedsprzedaży w Chojnickim Centrum Kultury.
28 maja (sobota)
18.00 - Piotr Bałtroczyk Stand-up: Starość nie jest dla mięczaków. Miejsce - sala widowiskowa CKiS w Sępólnie Kr. Bilety w cenie 75 zł do nabycia w sekretariacie CKiS bądź w Internecie.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Odnośniki do witryn internetowych ośrodków kultury w regionie

Brusy  Czersk  Gmina Chojnice  Chojnice  Konarzyny  Sępólno Kr.  Tuchola  Człuchów  Kościerzyna   Bytów   Szczecinek  Więcbork   Kamień Kr.  Karsin  Wiele  Kino w Człuchowie  Kino w Sępólnie Kr.

Link video, to relacja Chojnice TV z imprezy pt. Pożegnanie Lata 2016, na której wystąpił Janusz Chomontek. Będzie okazja obejrzeć jego występ podczas Czerskiej Majówki w sobotę 21.05.

Tagi: