Chojnicki finał Mistrzostw Polski III ligi Petanque wygrały zespoły z Subków i Kaliskiej

Dodane: 2021-07-26

Wczoraj (25.07) zakończyły się dwudniowe rozgrywki Mistrzostw Polski w Petanque III ligi grupa północna. Awans do kolejnej rundy wywalczyły zespoły Subkowy I i Kaliska. Zawody były rozgrywane na bulodromie w chojnickim parku 1000-lecia.

Ich organizatorem było Chojnickie Towarzystwo Polsko-Francuskie. Sędzią głównym był Jan Neugebauer. Kierownikiem zawodów był Wiesław Nawrot. Kolejne miejsca zajęły ekipy: Ciechan (III m.), Subkowy II (IV m.), Bydgoszcz (V m.), Chojnice (VI m.) i Borne Sulinowo (VII m.).

Relacja zawiera migawki z ostatnich pojedynków w niedzielę 25.07 i zapis uroczystości wręczenia nagród, medali i pucharów.

Zapis transmisji z I dnia Klubowych Mistrzostw Polski Petanque – III Liga (strefa północna), które rozgrywane były w Chojnicach od 24.07.2021.