Wymarzony start Kolejarza Chojnice w V lidze

Dodane: 2021-10-08

Zespoły V ligi mają za sobą półmetek rundy jesiennej, bowiem rozegrały już 9 z 17 meczów. Jak spisał się Kolejarz? Bardzo dobrze!

Drużyna prowadzona przez Damiana Trzebińskiego w tym czasie wygrała 6 spotkań i 3 przegrała, w tym dwa z liderami rozgrywek – Powiślem Dzierzgoń i Pomezanią Malbork. Oba te mecze chojnicki zespół przegrał u siebie. Trzecia porażka przytrafiła się w ostatniej kolejce w Starym Polu.

Mimo tego start rozgrywek beniaminka z Chojnic jest bardzo udany. 18 punktów daje obecnie trzecie miejsce i tylko jeden punkt straty do wicelidera Powiśla Dzierzgoń. Najważniejsze jednak, że zespół, który został zbudowany na piłkarzach z Chojnic i gminy Chojnice, zna swoją wartość, a zawodnicy świetnie się rozumieją – na boisku i poza nim.

Co jest bardzo ciekawe, z sześciu wygranych meczów aż pięć Kolejarz wygrał stosunkiem 2:0! Tylko jedno wygrane spotkanie zakończyło się innym rezultatem – wygrana z Wisłą Korzeniewo 8:2.

Już w najbliższą niedzielę 10.10 Kolejarz rozegra dziesiąty mecz w okręgówce. Przeciwnikiem będzie Orzeł Subkowy – szósta drużyna w tabeli. Może więc szósta wygrana 2:0?
Początek meczu w niedzielę 10.10 o godz. 15.00 na stadionie przy ul. Lichnowskiej. Wstęp bezpłatny.

Tekst i foto - (olo)/Kolejarz Chojnice.

Tagi: