ChKS Kolejarz prosi o 1 proc. z PIT za 2021

Dodane: 2022-02-07

Zbliża się czas rozliczenia podatkowego za 2021 rok. Chojnicki Klub Sportowy Kolejarz zachęca do przekazania 1 proc. z podatku za ubiegły rok na swoją działalność.

Priorytetem działalności ChKS Kolejarz jest zapewnienie warunków rozwoju fizycznego wszystkim dzieciom. Nie jest to takie proste, dlatego wasza pomoc jest dla nas ważna. Teraz możecie to zrobić przekazując 1 proc. przy rozliczeniu podatku.

Do naszego klubu trafia coraz więcej dzieci, mamy coraz więcej zapytań o możliwość trenowania przy ulicy Lichnowskiej. Aby zapewnić wszystkim jak najlepsze warunki, potrzebujemy większego wsparcia, aby nigdy nikomu nie odmówić możliwości rozwoju talentu w naszym klubie.

W klubie zatrudnieni są trenerzy z uprawnieniami, którzy prowadzą treningi oraz drużyny w meczach ligowych, sparingowych oraz na turniejach. Liczba zatrudnionych trenerów stale rośnie, co pozwoliło na wprowadzenie treningów specjalistycznych (bramkarskich). Myślimy też o kolejnych propozycjach. Poza tym trenerzy posiadają zaświadczenia o ukończonym kursie ratownika medycznego na zawodach sportowych.

Tekst i grafika - ChKS Kolejarz, oprac. Red.

Tagi: