Koszykarze Kolejarza przegrali w Ełku z Wilkami 62 - 79

Dodane: 2022-03-22

W sobotę 19.03 w wyjazdowym meczu w III lidze koszykarze ChKS Kolejarz Chojnice przegrali z Wilkami Ełk 62 - 79. Tym samym gospodarze zrewanżowali się za porażkę w Chojnicach.

Nasi koszykarze przegrali z miejscowymi Wilkami 79:62. O losach meczu zadecydowała słabsza w naszym wykonaniu czwarta kwarta. Po pierwszej kwarcie prowadziliśmy 17:16. W drugiej długo utrzymywaliśmy się na prowadzeniu, ale na przerwę gospodarze schodzili prowadząc 28:24. Po trzech częściach spotkania przegrywaliśmy sześcioma punktami – 48:42. Niestety, straty nie udało się odrobić, a Wilki jeszcze powiększyły przewagę, wygrywając ostatecznie 79:62 i rewanżując się nam za porażkę w Chojnicach.
Zapraszamy na ostatni mecz tego sezonu. W niedzielę 27.03 o godz. 13.00 podejmiemy u siebie SSP Orkę Iława. Mecz będzie transmitowany przez Chojnice TV.
Tekst - ChKS Kolejarz, video z zapisem transmisji - Konrad Siemaszko.