SP nr 1 zaprasza do Fosy i na szkolne boisko na rodzinny festyn

Dodane: 2022-06-03

Dziś (piątek 3 czerwca) w godzinach od 14.00 do 16.30 na terenie boisk Szkoły Podstawowej nr 1 oraz w Fosie Miejskiej odbędzie się kolejna edycja Festynu Rodzinnego „Mama, Tata i Ja”. 

Festyn, to czas wspólnej zabawy uczniów, rodziców i nauczycieli. Okazja, by zaangażować się we wspólne działanie i dodatkowo umożliwienie dzieciom tak ulubionych przez nich występów na profesjonalnej scenie. Jest to również ważne źródło dochodu Rady Rodziców, poważnie wspierające jej budżet. Środki pozyskane dzięki festynowi będzie można wykorzystać np. na sprzęt sportowy, książki, może nawet radiowęzeł szkolny, wyposażenie biblioteki i różne inne udogodnienia dla uczniów. W ubiegłych latach były to np. kącik wypoczynkowy, doposażenie biblioteki szkolnej. Festyn jest organizowany wspólnymi siłami uczniów, rodziców, nauczycieli i pracowników szkoły oraz sponsorów. To m.in. Samorząd Mieszkańców Nr 1 „Śródmieście”.

Będą stoiska z jedzeniem (ciasto, grochówka, chlebek ze smalczykiem) i napojami, rzuty lotkami do celu (nagrody fantowe), stoiska z grami zręcznościowymi, malowanie twarzy. Powitamy na boisku także druhów z Państwowej i Ochotniczej Straży Pożarnej - tu atrakcji będzie moc!

Wstęp na piknik jest bezpłatny, jednak niektóre atrakcje czy posmakowanie różnorodnych smakołyków będą wymagały opłaty.

SP nr 1 Chojnice

Tagi: