Nowa prezes Alarmu dla Klimatu zaprasza na piknik na polanie w Lasku

Dodane: 2022-06-16

Wczoraj (15.06) została wybrana nowa prezes Stowarzyszenia Chojnicki Alarm dla Klimatu. Została nią Anna Kadowska. Jej pierwszą inicjatywą jest piknik na trawie polany w Lasku Miejskim. Odbędzie się w niedzielę 19.06 od g.10.00.

Anna Kadowska zastąpiła Małgorzatę Darwish, która zakończyła 3-letnią kadencję. Jej pierwszy pomysł na publiczne działanie, czyli „Piknik na polanie”, odbędzie się na obronionej przed zabudową śródleśnej polanie w zachodniej części Lasku Miejskiego. Takimi słowami zaprasza chojniczan do udziału w pikniku:

W najbliższą niedzielę 19 czerwca o godzinie 10 spotykamy się na polanie w Lasku Miejskim. Przynosimy kocyki, wiklinowe kosze, badmintony, piłki, ciasto z truskawkami, kawkę w termosie. Jemy, wzorem impresjonistów, śniadanie na trawie. Mamy nadzieję, że narodzi się nowa chojnicka tradycja i będziemy się na polanie spotykać częściej. Chojnicki Alarm dla Klimatu jeszcze raz stokrotnie dziękuje wszystkim osobom zaangażowanym w obronę lasku!!! PAMIĘTAJMY, razem można więcej!

oprac. Redakcja na podstawie FB Alarmu dla Klimatu

Tagi: