Chojnickie Aniołowo było w letnim skwarze

Dodane: 2022-06-20

Najnowsza edycja festynu charytatywnego organizowanego o tej porze roku w Fosie Miejskiej przez Towarzystwo Przyjaciół Hospicjum tym razem odbyło się (19.06) w prawdziwie letnim skwarze. Nie zabrakło jednak widzów w zmodernizowanym amfiteatrze.

Mieli do dyspozycji stoiska z losami loterii fantowej, słodyczami, lodami, domowym ciastem. Opodal Technikum nr 2 oferowało sadzonki kwiatów do ogrodu. Wszystko można było nabyć w zamian za datki na rzecz hospicjum przy ul. Strzeleckiej.

Na scenie od 13 do 18 były występy grup tanecznych, koncerty orkiestr i zespołów, które zapowiadała Daria Kwiatkowska z Bramy Pomorza. Zaprezentowali się Oskar Kucmann, Jadwiga Szufrajda, Szklany Ogród, Karolina Lewińska, Roksana Latocha, Akademia Tańca Piętro Wyżej, Studio Move Your Body, Monika Wardyn i Julia Stoltmann, Schola z Fatimskiej, Dworek Polski. 

W naszej relacji video są fragmenty występu Scholi z parafii MBFatimskiej, która na bis wykonała ulubioną pieśń Jana Pawła II „Barka”, oraz część występu tanecznego Stowarzyszenia Dworek Polski. Ponadto transmitowaliśmy na FB Chojnice TV dwa ostatnie utwory Scholi z Fatimy.

Tagi: