Kolejarz Junior Cup w najbliższy weekend

Dodane: 2022-08-25

Dwa dni rywalizacji, 8 boisk, 64 zespoły z całej Polski wezmą udział w Kolejarz Junior Cup. Impreza odbędzie się na stadionie przy ul. Lichnowskiej w sobotę 27.08 i niedzielę 28.08.

Jako ChKS Kolejarz Chojnice jesteśmy dumni, że możemy zorganizować tak wielki turniej. Od wielu tygodni pracujemy nad tym, by wszystko wypaliło. Cieszymy się, że jest tak wspaniały odzew innych zespołów. W Chojnicach będziemy gościć nie tylko naszych sąsiadów z regionu, ale nasi zawodnicy będą mieli okazję rywalizować i uczyć się od najlepszych. W Kolejarz Junior Cup zagrają m.in. Akademia Reissa z Poznania, Arka Gdynia, Lechia Gdańsk, Talent Poznań, Fase Szczecin czy Chemik Bydgoszcz.

Od momentu dołączenia przeze mnie do klubu Kolejarz wspólnie z zarządem chcieliśmy zorganizować piłkarskie święto dla naszych najmłodszych zawodników. Kolejarz Junior Cup to duże przedsięwzięcie, które ma dać naszym zawodnikom możliwość sportowej rywalizacji z wieloma drużynami, które przyjadą do nas tak naprawdę z całej Polski. W sobotę i niedzielę na boisku Kolejarza wystąpią aż 64 zespoły. Nasi młodzi zawodnicy będą mogli więc nie tylko dalej rozwijać swoją piłkarską pasję, przeżywać niesamowite emocje, ale też zawierać nowe przyjaźnie. A my jako klub chcemy dawać im taką możliwość, przy okazji promując miasto Chojnice – mówi Przemysław Fiuk, koordynator Kolejarz Junior Cup, a na co dzień trener i koordynator grup młodzieżowych w Kolejarzu.

Tekst ChKS Kolejarz Chojnice, zdjęcie RMak.

Tagi: