`Wróć do Sorrento` - recital o życiu Anny German

Dodane: 2022-09-12

Chojnickie Centrum Kultury zaprasza 25 września o godz. 17:00 na recital w reżyserii i wykonaniu Marty Wieczorkiewicz - spektakl „Wróć do Sorrento - recital o życiu Anny German”.

Jest to wymarzony debiut z perspektywy aktorki na początku swojej artystycznej drogi. Anna German była postacią obdarzoną niezwykłym głosem i niespotykanie silnym oraz dobrym charakterem.

- Jej historia zainspirowała mnie w młodym wieku do tego stopnia, że dziś mogę się nazwać aktorką scen muzycznych. Chciałabym tym spektaklem wskrzesić pamięć o niej i wyrazić wdzięczność za tak silny impuls, dzięki któremu mogę dziś spełniać się i dalej pielęgnować w sobie pasję rozwijaną od dziecka - opowiada aktorka i reżyserka Marta Wieczorkiewicz. Za oprawę muzyczną będzie odpowiedzialny Mateusz Buse - pianista i aranżer.

Projekt zrealizowany został w ramach „Stypendium Miasta Chojnice dla osób zajmujących się twórczością artystyczną, upowszechnianiem kultury i opieki nad zabytkami”. Wstęp: bezpłatne zaproszenia do odbioru w kasie ChCK.

ChCK

Tagi: