Trochę jazzu w podziemiach kościoła gimnazjalnego

Dodane: 2022-10-15

Stowarzyszenie Centrum Kultury Podziemia i parafia pw. Ścięcia św. Jana Chrzciciela zapraszają na koncert 21.10 (piątek) o godz. 18 w podziemiach kościoła gimnazjalnego w Chojnicach.
Zespół w składzie: Kuba Niedziałek - bas gitara i bass, Wojtek Stępnik - piano, Pavel Samokhin - trąbka i wokal zapewni maksimum dobrych wrażeń. A koncert w akustycznym i klimatycznym wnętrzu z pewnością spodoba się słuchaczom.
Wydarzenie jest biletowane, wstęp w cenie 20 zł. Bilety do nabycia przed koncertem, a liczba miejsc jest ograniczona.
Co usłyszymy? W programie: mix gatunków, od dixielandu przez folklor Kaukazu, Bałkanów do współczesnych brzmień jazzu oraz pokaz gry na dwóch trąbkach jednocześnie. Usłyszymy takie utwory, jak: Amokhin Trio: od Odessy do New Yorku, Va Bank, Summertime, All od Me, I live Paris, Besame mucho, Oh Lady Be good, La kukaracha (show na 2 trąbkach jednocześnie), Szalandy - z Odessy, Kazachstan – autorski, What a wonderful world, Hello Dolly, Love me tender, Sing sing Sing, Of Sirum – armeński, Suliko – gruzińska, IT dontmean a thing, Tequila, El Cumbanchero, Manuszak – armeński, HavaNagila– żydowski, Życie bez Snu – autorski, Oh When The Saints.
Dofinansowanie z programu grantowego: Urząd Miejski w Chojnicach.
Stowarzyszenie Centrum Kultury Podziemia
Tagi: