ChKS Kolejarz zaprasza 11 listopada na Bieg Niepodległości

Dodane: 2022-10-23

Sekcja biegowa Florian w ChKS Kolejarz zaprasza na kolejną edycję Biegu Niepodległości alejkami Parku 1000-lecia. Odbędzie się na dystansie ok. 5 km 11 listopada 2022 roku.

Celem imprezy jest upamiętnienie Narodowego Święta Niepodległości, popularyzacja biegania – najprostszego sposobu podnoszenia sprawności fizycznej oraz promocja miasta Chojnice. Zawody rozpoczną się opodal wejścia na plac zabaw od strony ul. Sukienników. Start biegu jest o godz. 14.00. Bieg zostanie rozegrany po alejkach parku na dystansie ok. 5 km (4 okrążenia). Minimum wiekowe, to 14 lat. Może startować młodszy zawodnik, ale pod opieką i za zgodą rodzica. Zawodnicy nie są ubezpieczeni przez organizatora. Maksymalna liczba uczestników – 100 osób.

W trakcie biegu nie będzie prowadzony pomiar czasu. Wpisowe 10 zł, pobierane przy zapisach od godz. 13.30, przeznaczone na fundację SMA. Przyjęcie numeru startowego jest akceptacją regulaminu biegu. Mile widziane będą u zawodników akcenty niepodległościowe. Oprócz pucharów dla najlepszych zawodników i zawodniczek, będą upominki za najlepsze dekoracje niepodległościowe. Organizatorzy pozyskali na organizację Biegu grant Burmistrza Miasta Chojnice.

ChKS Kolejarz, zdjęcie z Biegu Niepodległości 2021.

Tagi: