Marianna Schreiber - Myślałam, że nie potrafię być matką

Dodane: 2022-12-15

"Zwycięska Droga Do Zdrowia", to program poruszający problematykę zdrowia psychicznego. Jego celem jest szerzenie wiedzy w zakresie depresji oraz uświadomienie społeczeństwa, że nie należy jej bagatelizować, bowiem nie jest to stan, który mija, ale choroba, którą trzeba leczyć. Gościem dzisiejszego odcinka jest Marianna Schreiber, która za sprawą swojego udziału w 10 edycji programu Top Model, szturmem wdarła się do świata mediów i show-biznesu.

Prywatnie żona Łukasza Schreibera, polityka i członka Rady Ministrów, jednak jej spojrzenie na politykę nie zawsze bywa zbieżne z perspektywą rządu, czym niejednokrotnie budzi niemałe kontrowersje. Marianna z wykształcenia jest pedagogiem oraz terapeutką, specjalizuje się w pomocy dzieciom ze spektrum autyzmu. A jak wygląda jej zwycięska droga do zdrowia i lepszego samopoczucia, o tym porozmawiamy w dzisiejszym odcinku.

Gość odcinka: Marianna Schreiber; Prowadzenie: Magdalena Cieśla; Kamera, montaż, światło, dźwięk: Mateusz Nowak; Kierownik planu: Piotr Cieśla; Postprodukcja, tło, animacje: Jakub Kanclerz; Muzyka w czołówce: HIT Rappers III (sł.: Krzysztof Gorzkiewicz, muz.: Focus); Studio, scenografia: Green Port Team; Współpraca medialna: Zdrowa TV, Natura&Zdrowie; Partner medialny: Kierunek Zdrowie. Wyprodukowane przez Fundacja Pomaganie Jest Trendy.

Tagi: