ChCK zaprasza do konkursu plastycznego `Zimowy kolaż dla Babci i Dziadka`

Dodane: 2022-12-20

Chojnickie Centrum Kultury zaprasza do wzięcia udziału w konkursie plastycznym organizowanym z okazji Dnia Babci i Dziadka. 

Organizatorem konkursu na pracę plastyczną, pt. "Zimowy kolaż dla Babci i Dziadka" jest Chojnickie Centrum Kultury. Kolażem nazywamy technikę artystyczną polegającą na tworzeniu kompozycji plastycznej poprzez naklejanie na płótno lub papier przeróżnych tworzyw i materiałów, jak gazety, fotografie, tkaniny czy drobne przedmioty codziennego użytku. Ta metoda łączona jest z tradycyjnymi technikami plastycznymi.

Format pracy: kwadrat o wymiarach 30cm/30cm. Każdy uczestnik może dostarczyć na konkurs jedną pracę plastyczną. Prace plastyczne oceniane będą w następujących kategoriach wiekowych: przedszkolaki, uczniowie klas 1-3 SP, uczniowie klas 4-6 SP, uczniowie klas 7-8 SP, uczniowie szkół ponadpodstawowych i dorośli. Na odwrocie pracy należy umieścić drukowanymi literami: IMIĘ i NAZWISKO AUTORA, KATEGORIĘ WIEKOWĄ, NAZWĘ SZKOŁY lub PLACÓWKI OŚWIATOWEJ, NR TEL. lub EMAIL.

Uczestnictwo w konkursie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu i klauzuli RODO dotyczących konkursu. Prace należy dostarczyć organizatorowi do dnia 13 stycznia 2023 roku. Oceny prac dokona powołana przez organizatora komisja konkursowa. Ostateczny werdykt należy do komisji konkursowej. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na stronie www.ckchojnice.pl. Uroczyste wręczenie nagród laureatom konkursu odbędzie się 22 stycznia 2023 w ChCK. Nagrodzone prace zostaną wyeksponowane na wystawie plenerowej na Wzgórzu Ewangelickim. Pozostałe prace będzie można odbierać w ChCK do końca lutego 2023 roku.

Więcej informacji na stronie Chojnickiego Centrum Kultury.

Tagi: